Kim jesteśmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą spedycyjno-transportową z siedzibą w Bytomiu – samym sercu Śląska, choć trafniejszym określeniem byłoby grupa pasjonatów spedycji i transportu.

Nasze motto „Transport – we just feel it” mówi chyba wszystko.

Ciężka i sumienna praca to jedno, ale naszym zdaniem bez zaangażowania personalnego i pasji w działaniu nie było by dla nas miejsca w tej branży.

Dlaczego my

Stawiamy na klienta – jego potrzeby, zadowolenie i budowanie relacji.

Praca kilkunastoosobowego zespołu, w tym starannie dobranej kadry spedytorów, jest receptą na pogodzenie konieczności wpisania się w rzeczywistość pełną najnowszych systemów i narzędzi wspomagania transportu bez utraty bezpośrednich relacji personalnych z klientem.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nie ma dla nas zadań zbyt trudnych – lubimy wyzwania a problemy są po to, aby je rozwiązywać.

Stabilną pozycję firmy na rynku potwierdza zadowolenie naszych stałych klientów z szerokiej gamy gałęzi przemysłu oraz wystawione nam referencje i rekomendacje.

Historia

Korzenie Broocler Group Sp z o.o. sięgają 1998 roku i powstania firmy M-Partner działającej w branży górniczej. Po pięcioletniej działalności wobec znacznego rozwoju firmy dotychczasowa formuła staje się niewystarczająca i tak w lutym 2003 zostaje powołana do życia Broocler Group Sp z o.o.

Nowa firma z jednej strony kontynuuje swoją działalność na rynku górniczym (produkcja ogniw do łańcuchów górniczych, stóp podporowych, klejów i pian do górotworu oraz handel urządzeniami górniczymi i węglem) z drugiej, niejako z konieczności rozwija działalność transportową (z początku na potrzeby własne a następnie komercyjnie).

Kolejne lata to bardzo dynamiczny rozwój w zakresie transportu i spedycji, które stają się stopniowo główna i dominującą działalnością firmy. Wachlarz usług rozszerza się praktycznie na większość dziedzin szeroko pojętej branży TSL.

I tak dochodzimy do dnia dzisiejszego, gdzie pozycja firmy na rynku TSL jest stabilna i ugruntowana, a marka Broocler Group oznacza solidnie wykonaną usługę i dobre relacje personalne.

Zapraszamy do współpracy, liczymy że Państwa firma wkrótce dołączy do grona naszych zadowolonych klientów i wspólnie dopiszemy dalsze punkty naszej historii.